KDO JSEM

Tuto otázku si klade většina lidí a hledá na ni odpověď možná celý svůj život. Část svého dosavadního života jsem prožila na „autopilota“ Domnívala jsem se, že to nějak vždy dopadne a je to tak v pořádku. Pak mým životem otřásl rozpad mé rodiny, na které jsem si hodně zakládala a zůstala jsem na své tři děti v pubertálním věku úplně sama. V té době j sem si začala poprvé klást otázky o smyslu a směru svého snažení. Bádání to bylo ze začátku chaotické a hektické. Šla jsem cestou pokus-omyl. Asi jako většina z nás.

Pak jsem objevila systém jak je možné mému hledání dát řád: objevila jsem networking – možnost osobního růstu s pomocí sítě lidí stejného zaměření. Za poměrně krátkou dobu jsem se zorientovala v sobě i ve světě kolem sebe a do mého života vplula radost a rovnováha. Naučila jsem se ctít a vážit si sama sebe i lidi, které mi život přiváděl do cesty. Mé děti mezitím dospěly a vydaly se svoji cestou.

Potkala jsem muže, který mi poskytuje laskavé potvrzení mé existence a podporuje mne na mé cestě životem. Dnes jsem šťastna žena, milující manželka, matka i babička. Vím, že nejlepší způsob, jak předpovědět svou budoucnost je, vytvořit si ji!

Smyslem života je udělat ze svého života mistrovské dílo a pomáhat jiným lidem, aby dospěli a dokázali si pomoci sami.

Cítím potřebu dát zpět veškeré požehnání, které jsem sama obdržela, lidem, kteří jsou ochotni poslouchat, učit se a hlavně aplikovat ve svém podnikání.